B2B ÜYELİĞİ Üyelik ve Kullanıcılık Koşulları

Üyelik ve Kullanıcılık Koşulları

İlk yayınlanma tarihi: 23.05.2014

Tanımlar:

Üye: Üyelik bilgilerini sisteme girerek işbu sözleşmeyi ve bağlı sözleşmeleri kabul eden ve bunun karşılığında bir kullanıcı adı ve şifresine sahip olan tüzel ve/veya temsilcileri gerçek kişiler.

Kullanıcı: Sistem üzerinden tanımlanan tüm etkinliklerden faydalanan kişiler. Tüm kullanıcılar aynı zamanda üyedirler.

Sistem: https://b2b.hidirusta.com adresinde yayınlanmakta olan Online Sipariş Sistemi

Kullanıcı Adı: Üyenin sisteme giriş yaparken kendisini tanıtma üzere kullanacağı e-mail adresi

HıdırUsta: HıdırUsta Otomotiv A.Ş. / Türkiye

Sisteme giriş yaptığınızda, “Üyelik koşullarını okudum ve kabul ediyorum” kutucuğunu işaretlemekle aşağıdakileri kabul etmiş olacaksınız. 1. maddedeki her kabul ettiğiniz sözleşmeyi üzerine tıklayarak detaylarını ayrıca okuyabilirsiniz.

1) Tüm üyeler ve kullanıcılar işbu üyelik koşullarının ayrılmaz ve tamamlayıcı parçası olan aşağıdaki sözleşmeleri peşinen kabul eder:
Satış ve Kullanım Koşulları,
Gizlilik ve Güvenlik Politikası,
Teslimat, İade ve Garanti Koşulları

2) Üyeler / kullanıcılar kendilerinin belirleyeceği bir kullanıcı adı ve şifreye sahip olur, kullanıcı adı üyeye özeldir ve aynı kullanıcı adı iki farklı üyeye / kullanıcıya verilemez.

3) Şifre sadece üye / kullanıcı tarafından bilinir. Üye / Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifre’nin seçimi ve korunması tamamıyla kullanıcının sorumluluğundadır. HıdırUsta, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

4) HıdırUsta, üye / kullanıcı bilgisini kesinlikle üçüncü parti şirketlerle paylaşmaz ve üçüncü parti şirketler adına e-posta gönderimi yapmaz.

5) Üye / kullanıcı, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından (şifre unutma gibi) doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin ve dolayısıyla da kullanıcılığının sona erebileceğini kabul eder.

6) Üye / kullanıcı, HıdırUsta’nın dilediği zaman veya sürekli olarak tüm sistemi izleyebileceğini kabul eder.

7) Üye / kullanıcı, bu sözleşmenin veya mütemmim sözleşmelerin şartlarına aykırı davrandığı takdirde, HıdırUsta gerekli müdahalelerde bulunma ve üyeyi / kullanıcıyı servis dışına çıkarma ve üyeliğe / kullanıcılığa son verme hakkına sahip olduğunu kabul eder.

8) HıdırUsta, herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir (periyodik bakım vb. sebepler), servisleri yavaşlatabilir veya tamamen durdurabilir (mücbir sebepler). HıdırUsta’nın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı üyelerine / kullanıcılarına veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

9) Üye / kullanıcı olmak isteyen şirkete / kişiye başvuru formunun doldurulmasından sonra, başvuru talebi onay prosesinden geçirilerek sisteme erişme izni HıdırUsta tarafından verilecektir. HıdırUsta, gerekli gördüğü durumlarda tüm alanları doldurmuş olan üyelerinin ya da şifresi olduğu halde bağlanmakta olan üyelerin / kullanıcıların yeni bir şifreye sahip olmalarını ya da mevcut şifrelerini kullanmalarını geçici veya süresiz olarak engelleyebilir.

10) HıdırUsta, servislerin zamanında, güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, site kullanımından elde edilen sonuçların doğru ve güvenilir olduğunu, servis kalitesinin beklentilere cevap vereceğini taahhüt etmez.

11) HıdırUsta, ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.

12) HıdırUsta Otomotiv A.Ş., bu koşullar, sözleşmeler ve politikalarda herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ana sayfadan bu değişiklikleri takip etmek üyenin / kullanıcının sorumluluğundadır.

©2020- Hıdırusta Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Toplumu Hizmetleri Bilgi Toplumu Hizmetleri TTR BİLİŞİM