KURUMSAL İş Sürekliliği Politikamız

İş Sürekliliği Politikamız

Hıdırusta Otomotiv olarak sahip olduğumuz tüm altyapı ve iş gücü ile birlikte yürüttüğümüz süreçlerle müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en önemli değerlerimiz olarak görmekte, ağır ve hafif ticari araçların yedek parça satışını ve dağıtımını üstlenmekteyiz. Teknoloji alt yapısını en etkili şekilde kullanarak kaliteli hizmetler üretmeyi, bu çerçevede sürekli gelişmeyi benimsemekteyiz.

Şirketimiz için en önemli konulardan biri de acil durum yönetimi ve sürdürülebilir bir iş geliştirmektir . Bu nedenle şirketimiz, faaliyetleri çerçevesinde planlar yaparak, acil bir durumda sağlanacak gerekli hizmet ve düzeyini sağlayarak iş sürekliliğini desteklemektedir.

Bu politika ile üst yönetimimiz, olası iş kesintisi ihtimallerini azaltmak veya yaşabilecek olumsuz durumlar için, kurtarma faaliyetlerinin sağlanması için en iyi uygulamaların yürütüleceğine dair her türlü desteği vereceğini ve tüm şartların yerine getirileceğini beyan etmektedir.

Şirketimizin İş Sürekliliği Yönetimi Sistemi politikası, genel anlamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en olumsuz koşullar altında dahi karşılamaya devam edebilmektir. Bu çerçevede operasyonlarımızın ve hizmetlerimizin, çalışanlarımızın güvenliğine, halkın ve çalışanların sağlığına, çevrenin korunmasına en üstün değeri vererek yürütülmesini hedefleriz. 

İş Sürekliliği Yönetim Sistemimiz sürekli geliştirilecektir.


 
 

©2024- Hıdırusta Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Toplumu Hizmetleri Bilgi Toplumu Hizmetleri TTR BİLİŞİM