KURUMSAL Başkan’ın Mesajı

Başkan’ın Mesajı

 20 Yılı Geride Bırakırken…

Hıdırusta Otomotiv olarak yenilikçi ürünler, hizmetler ve çözümler ile tüm iş ortaklarımız için değer yaratmaya odaklandığımız “20 yılı” geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz.

“Yedek Parça Deponuz” misyonuyla çıktığımız bu yolda, ağır vasıta yedek parçalarının toptan dağıtımı ile başlayan faaliyetlerimize bugün genişleyen ürün yelpazemiz ve Türkiye’nin her noktasına hizmet veren şubelerimizle devam etmekteyiz.

Hıdırusta Otomotiv olarak MAN, Mercedes-Benz, DAF, Volvo, Renault Trucks, Scania ve Iveco marka araçlar için motor, şanzıman, diferansiyel, elektrik, karoseri, şasi parçaları, treyler ve körük ürün gruplarında 60’ı aşkın dünya markasının dağıtımını üstleniyoruz. 200’e yakın çalışanımızla, zamanın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve mükemmel hizmeti sunmayı ilke ediniyoruz.

Tüm paydaşlarımız tarafından güvenilen ve tercih edilen bir şirket olarak, yedek parça sektöründe sürdürülebilir büyürken; insanlığa, çevremize ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmeye özen göstermeye devam edeceğiz. Daha güzel yarınlar için “yeşili” şirket kültürümüzün ayrılmaz bir parçası yapmak en büyük gayemiz olacak.

Başarı öykümüzü birlikte yazdığımız tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Çok daha büyük başarılara imza atmaya hazırız, çünkü asıl yolculuğumuz şimdi başlıyor! Sevgi ve saygılarımla…


Ramazan ŞAHİN
Yönetim Kurulu Başkanı


 

©2024- Hıdırusta Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Toplumu Hizmetleri Bilgi Toplumu Hizmetleri TTR BİLİŞİM